IBOGA 30 YEARS

Hvornår
lørdag den 13. februar 2027 00.00
Arrangør
IBOGA 30 YEARS

Endnu 113 dage til koncerten.

IBOGA 30 YEARS

Om koncerten

IBOGA 30 YEARS finder sted på Poolen i København lørdag den 13. februar 2027 kl. 00.00.

30 Years of Iboga Records. One Night in Copenhagen. This is one you don't want to miss. PRESENTED BY IBOGA RECORDS • ELEMENTS • ECLIPSE • MANICMOVEMENT LINEUP MAIN STAGE ACE VENTURA CAPTAIN HOOK PROTONICA ALIEN ART IKØN REEFER DECREE BEAT BIZARRE IBOGA RETRO STAGE EMOK & BANEL MARTIN VICE PRAS VISUALS PHOTON DECO NOS Varighed: kl. 20.00 - kl. 06.00.
Billetter via Ticketmaster Ticketmaster Arrangør: IBOGA 30 YEARS

Ofte stillede spørgsmål

Hvornår er IBOGA 30 YEARS?
IBOGA 30 YEARS finder sted på Poolen i København lørdag den 13. februar 2027 kl. 00.00.
Hvor foregår IBOGA 30 YEARS?
Koncerten foregår på Poolen i København, på adressen Refshalevej 189.

Find vej

Opdateret

Billetter sælges af Ticketmaster, Arrangør er IBOGA 30 YEARS.

IBOGA 30 YEARS · Poolen, København · lørdag den 13. februar 2027, 00.00

Koncert.nu får provision, når du køber billetter via linket. Prisen er den samme for dig.